Arkadia MUD

Czym jest Arkadia? Albo inaczej – czym jest w ogóle MUD? Ciężko to opisać, łatwiej pokazać. Mimo to jednak spróbuję 🙂

Strona główna i jednocześnie oficjalny klient gry

Czy kiedykolwiek czytając jakąś książkę fantasy marzyliście o tym, aby zanurzyć się w opisywanym świecie i towarzyszyć bohaterom w przeżywanych przez nich przygodach? Chcieliście przemierzać ulice Novigradu jak Geralt z Rivii, wraz z Hufcem Mahakamskim bić Nilfgaardczyków, walczyć o wolność starszych ras w Komandzie Scoia’tael, albo pływać drakkarem na łupieżcze wyprawy jako wyspiarz ze Skellige? Może chcieliście jak Gotrek i Felix bronić Nuln przed inwazją Skavenów, albo dołączyć do krasnoludzkiego kultu zabójców trolli, lub pomóc pladze chaosu opanować stary świat?

Wszystko to jest możliwe właśnie na Arkadii! Nie znajdziecie tam pięknych grafik, ani powalających animacji. Gra na Arkadii jest jak czytanie książki, której fabułę tworzycie sami, a jedyne co was ogranicza, to wasza własna wyobraźnia.

Sam z Arkadią związany jestem od roku 2000 i przez te kilkanaście lat, odgrywałem na niej kilka postaci. Przeżywałem przygody jako krasnoludzki kupiec z Mahakamskich klanów, a także biłem się za wolność elfów w Komandzie Scoia’tael. Obecnie jestem członkiem drużyny koderów, odpowiedzialnej za rozwój i wzbogacanie świata gry o nowe treści.

Jeżeli macie ochotę na przygodę, w dodatku w 100% za darmo, to serdecznie zachęcam do spróbowania 🙂

http://arkadia.rpg.pl